Marta Musilová 

je držitelkou mnoha ocenění, její výroba je držitelem ochranné známky Haná regionální produkt, v soutěži Živnostník roku 2016 byla stříbrná za Olomoucký kraj a v soutěži Žena regionu se ve svém kraji pyšní druhou příčkou. 

Marta Musilová,

     v současnosti jedna z předních českých módních návrhářek, která stojí za stejnojmennou značkou kvalitní české konfekce. Již řadu let odívá nejen celebrity. 

     Výrazným rysem její tvorby jsou pohodlné a ergonomické modely. Za pozornost také stojí její kolekce svatebních šatů, které jsou typické elegantní lehkostí střihů a volbou materiálů. Marta tvoří a vyrábí ve svých dílnách. Zajímavostí je, že ji můžeme občas zastihnout osobně v jejím fashion boutique v Olomouci, kde se na Vás usmívá od šicího stroje za okenní výlohou, jako z francouzského filmu. Každý rok se mohou dámy těšit na nové kolekce na každé roční období a plesové sezony. 

     Marta Musilová vystudovala oděvní technologii, organizuje módní přehlídky, benefice a má svoji úspěšnou Gala Fashion Show. Oblékla například hostesky významné akce jako je Ples jako Brno, spolupracuje s MISS ČR Janou Doleželovou, obléká operní zpěvačku Terezu Mátlovou a Reportérku TV NOVA Simonu Slavíčkovou. Její šaty ze svatební kolekce na míru si vybrala i žena známého tanečníka Marka Dědíka a žena Muže roku Martina Zacha.