Vítejte,

jmenuji se Marta Musilová, jsem máma, žena skvělého muže a módní návrhářka, umím vařit, ráda uklízím, v mé skříni je prádlo podle barev a spacák si kupuji též podle barvy z tím výsledkem, že mi letos byla venku zima :-)

Jsem také,

majitelkou módní dílny a boutique, mám za sebou a před sebou fashion show, mnoho šat na míru, pro nevěsty a krásné ženy z řad celebrit. Jsem držitelkou mnoha ocenění, moje výroba je držitelem ochranné známky Haná regionální produkt, v soutěži Živnostník roku 2016 jsem byla stříbrná za Olomoucký kraj a v soutěži Žena regionu se ve svém kraji pyšním druhou příčkou. Bude mi potěšením, aby mé šaty byly Tvé.

m.m.

Marta Musilová,

v současnosti jedna z předních českých módních návrhářek, která stojí za stejnojmennou značkou kvalitní české konfekce. Již řadu let odívá nejen celebrity.

Výrazným rysem její tvorby jsou pohodlné a ergonomické modely. Za pozornost také stojí její kolekce svatebních šatů, které jsou typické elegantní lehkostí střihů a volbou materiálů. Marta tvoří a vyrábí ve svých dílnách. Zajímavostí je, že ji můžeme občas zastihnout osobně v jejím fashion boutique v Olomouci, kde se na Vás usmívá od šicího stroje za okenní výlohou, jako z francouzského filmu. Každý rok se mohou dámy těšit na nové kolekce na každé roční období a plesové sezony.

Marta Musilová vystudovala oděvní technologii, organizuje módní přehlídky, benefice a má svoji úspěšnou Gala Fashion Show. Oblékla například hostesky významné akce jako je Ples jako Brno, spolupracuje s MISS ČR Janou Doleželovou, obléká operní zpěvačku Terezu Mátlovou a Reportérku TV NOVA Simonu Slavíčkovou. Její šaty ze svatební kolekce na míru si vybrala i žena známého tanečníka Marka Dědíka a žena Muže roku Martina Zacha.